Пребарување
Filters
Close
banner

Добредојдовте на нашата официјална веб страна!

 BELLINA е ексклузивен застапник и увозник за Македонија, Србија и Косово на парфемите JFENZI, кои се произведуваат во Грасе (Франција), на природната козметика од брендот ORGANIQUE од Вроцлав (Полска), на сертифицираната органска козметика URTEKRAM од Копенхаген (Данска), како и на сертифицираната природна и органска козметика од брендовите DR. KONOPKA'SORGANIC KITCHEN и ORGANIC PEOPLE од Талин (Естонија).

   

Најпродавани

Good Life - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Carolina Herrera "Good Girl"
23 EUR 15 EUR

Desso Gold Gentleman - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Hugo Boss "The Scent"
23 EUR 15 EUR

Anathea - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Olympèa"
23 EUR 15 EUR

C'est la vie - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Lancôme "La vie est belle"
23 EUR 15 EUR
Последно од нашиот блог
Бела глина од ORGANIQUE: вистински дар од природата

Прочитајте го шестиот блог на Биодевојка, со рецензија за дел од нашите производи! Здраво драги мои, глината претставува едно од најстарите природни методи кој човекот го имал на располагање за нега н...

Прочитај повеќе
Крем со гоџи и крем со тиква од ORGANIQUE - есенски еликсир за здрава и убава кожа

Прочитајте го петиот блог на Биодевојка, со рецензија за дел од нашите производи! Здраво драги мои, жешкото помина и полека но сигурно им кажуваме чао чао на костумите за бањање, сандалите, апостолкит...

Прочитај повеќе
Вести
Bellina отсега и во Ramstore Mall Скопје -вторник, 29 јануари 2019
Ви го најавуваме големото отворање на нашиот нов продажен штанд во Ramstore Mall Скопје. Она што како проект почнавме да го развиваме во вид на онлајн продавница, продолжува секојдневно да се надградува и развива, а главната цел ни е задоволување на потребите на потрошувачите. Заради зголемениот интерес и барање од потрошувачите, нашите производи да бидат уште подостапни на нашиот пазарот, одлучивме да отвориме и штанд во Ramstore Mall.
Зошто да не одберете нас? -среда, 10 октомври 2018
Денес постои многу голем избор на парфеми, кои можат да се најдат на пазарот по различни цени. Во тоа море од исти понуди, доста е тешко да се издвоите и да изградите свој бренд, кој е достапен за сите! За нас од Bellina, најважно е да Ви понудиме високо квалитетен производ, по најповолна цена на пазарот! Зошто да се одлучите баш за нас?
banner
banner
banner