Пребарување
Filters
Close
banner

Добредојдовте на нашата официјална веб страна!

 BELLINA е ексклузивен застапник и увозник за Македонија, Србија и Косово на парфемите JFENZI, кои се произведуваат во Грасе (Франција) како и на органската козметика од брендот ORGANIQUE од Вроцлав (Полска).

Најпродавани

Good Life - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Carolina Herrera "Good Girl"
23 EUR 15 EUR

Desso Gold Gentleman - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Hugo Boss "The Scent"
23 EUR 15 EUR

Anathea - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Paco Rabanne "Olympèa"
23 EUR 15 EUR

C'est la vie - Eau de Parfum 100 ml.

Мириса слично на Lancôme "La vie est belle"
23 EUR 15 EUR
Последно од нашиот блог
Митесери, акни, масна кожа, иритации, црвенила? Кажете им збогум со тоникот со хамамелис на ORGANIQUE

Прочитајте го третиот блог на Биодевојка, со рецензија за дел од нашите производи!Здраво драги мои, многу сум возбудена што ќе имам можност да ви претставам еден навистина феноменален производ кој за ...

Прочитај повеќе
Богат балсам за нега на сувата кожа на телото на полската марка ORGANIQUE

Прочитајте го вториот блог на БИОДЕВОЈКА, со рецензија за дел од нашите производи! Здраво драги мои, сувата кожа на телото може да се јави како резултат од неправилната хидратација и хранење на истата...

Прочитај повеќе
Вести
Почеток на соработка со Cosmo Tinex -сабота, 18 август 2018
Конечно можеме да Ве израдуваме со уште една вест, дека нашите производи од природната козметика Organique, од понеделник 27.08. ќе бидат достапни во маркетите на Cosmo Tinex во Скопје и Куманово.
Драги наши клиенти, Ве известуваме дека од сабота (18.08.2018) заклучно со понеделник (20.08.2018) од 10:00 до 22:00 часот, ќе бидеме присутни со нашиот промотивно-продажен штанд во Palma Mall, Тетово.
banner
banner
banner