NATURA SIBERICA / HAIR EVOLUTION CAVIAR THERAPY ШАМПОН ЗА ТРЕТИРАНА И ОШТЕТЕНА КОСА – 245 МЛ.

Ново

300 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХРАНЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
ЕКСТРАКТ ОД ЦРН КАВИЈАР • КЕРАТИН • АМИНО КИСЕЛИНИ

Достапно само во продавниците на ДМ Дрогерие Маркт

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој шампон со екстракт од црн кавијар, нежно ја чисти косата и го храни и хидрира скалпот. Екстрактот од црн кавијар ја обновува структурата на влакното, го подобрува еластицитетот и нуди луксузен сјај. Кератинот превенира сушење на косата. 7 супер амино киселини: уникатен комплекс за обнова на клетките на косата.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на косата и нежно масирајте. Оставете го да делува 2-3 минути, потоа исплакнете.

Поврзани производи

Најгоре