OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц АНТИОКСИДАНТЕН СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ – 30 МЛ.

360 МКД

Цена со 18% ДДВ.

СЈАЈНОСТ • ХИДРАТАЦИЈА
ВИТАМИН Ц • ХИДРОЛАТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН • ВИТАМИН А

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој серум за лице помага да се подобри изгледот на кожата, давајќи и свеж тен и природен сјај. Органскиот хидролат од волчји трн поттикнува подобрување на целосната состојба на кожата, зголемувајќи ги еластицитетот и хидратацијата. Витаминот Ц го подобрува самостојниот природен, одбранбен механизам на кожата, забрзувајќи го обновувачкиот процес. Витаминот А допринесува до одржување на чиста кожа и сјај. Витаминот А е моќен антиоксидант кој помага да се минимизираат знаците на предвремено стареење.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на чисто лице наутро и/или навечер. Да се користи 1-2 пати дневно.

Поврзани производи

Најгоре