OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ЕНЕРГЕТСКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ – 30 МЛ.

360 МКД

Цена со 18% ДДВ.

СЈАЈНОСТ • ХИДРАТАЦИЈА
ВИТАМИН Ц • ВИТАМИН А • ПЧЕНИЧЕН ПРОТЕИН

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Апсолутен must-have за оние што живеат во град! Овој богат серум ја тонира вашата кожа и ја остава полна со енергија и виталност во текот на целиот ден. Витаминот Ц помага да се зајакне самостојниот одбранбен систем на вашата кожа, забрзувајќи го обновувачкиот процес. Витаминот А допринесува до одржување на чиста кожа и сјај. Витаминот Е е моќен антиоксидант кој помага да се минимизираат знаците на предвремено стареење. Додатно, хидролизираниот пченичен протеин, агенс кој ја затегнува кожата, оставајќи ја поцврста и со младешки изглед.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на чисто лице наутро и/или навечер. Да се користи 1-2 пати дневно.

Поврзани производи

Најгоре