ENERGY AND TONE / ТОНИРАЧКИ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 260 МЛ.

175 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ТОНИРАЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
СИБИРСКИ ЖЕНШЕН • АЛОЕ ВЕРА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој гел за туширање ја тонира вашата кожа и ќе го подобри нејзиниот еластицитет. Екстрактот од див сибирски женшен е вреден како злато! Таига луѓето го нарекуваат “човечки корен”, или “коренот на животот”. Благодарение на неговата висока концентрација на витамини А, Ц, Д, Е и Б-групата, ја тонира кожата и и дава

енергија во текот на целиот ден.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на дланките или на сунѓер и нежно масирајте го
телото на влажна кожа. Исплакнете темелно со топла вода.

Поврзани производи

Најгоре