DEEP CLEANSING AND CARE / ШАМПОН ЗА ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ И НЕГА НА КОСА – 260 МЛ.

175 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
МАТОЧИНА • ШИСАНДРА • АРНИКА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Оставајќи ја вашата коса сјајна и апсолутно свиленкаста на допир, овој шампон длабински ја чисти вашата коса, истовремено негувајќи ја. Седумте органски “Таига” билки (баикалска челадница, уснеа, маточина, шисандра, ангелика,арника, рододендрон) кои содржат разновидни витамини, ја создаваат совршената
комбинација за нега на коса, оставајќи природно цврст и елегантен изглед.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на косата и нежно масирајте. Оставете го да делува 2-3 минути, потоа исплакнете.

Поврзани производи

Најгоре