ANTI-HAIR LOSS / ШАМПОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА – 260 МЛ.

175 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ЗАЈАКНУВАЊЕ
ШУМСКИ ЧИЧОК • ДИВА КОПРИВА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој шампон за против опаѓање помага да се намали загубата на коса и да се зајакнат корените. Органскиот екстракт од шумски чичок поради високата концентрација на витамини В, А, Е и Ц и масни киселини, спречува опаѓање на косата, истовремено елиминирајќи ја кршливоста. Екстрактот од дива коприва ја зајакнува и измазнува косата.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на косата и нежно масирајте. Оставете го да делува 2-3 минути, потоа исплакнете.

Поврзани производи

Најгоре