SKIN SUPER GOOD / CUCUMBER & BASIL ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 250 МЛ.

Ново

320 МКД

ОСВЕЖУВАЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД КРАСТАВИЦА • ПЕПЕРМИНТ • СЕМЕ ОД БОСИЛЕК

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Уживајте во вашето туширање со овој одличен освежувачки гел. Екстрактот од органска краставица се грижи за вашата кожа и ја хидрира, оставајќи ја мека и свиленкаста. Семе од босилек – уникатна компонента кој содржи минерали и антиоксиданти, витамини А, Б, К – кои ја тонираат вашата кожа, оставајќи ја сјајна. Екстрактот од органско нане и дава освежувачко чувство на кожата. Есенцијалното масло од лаванда смирува и опушта, помагајќи ви да се ослободите од секојдневниот стрес.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна кожа со дланките или со помош на сунѓер и масирајте до појавување на пена. Потоа темелно исплакнете.

Поврзани производи

Најгоре