SKIN SUPER GOOD / MANGO & CHIA ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 250 МЛ.

234.5 МКД 335 МКД

ХРАНЕЊЕ • ТОНИРАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД МАНГО • ЧИА СЕМЕ • КОКОСОВО МАСЛО

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Погрижете се за вашето тело со овој сочен тропски пилинг за тело, со прекрасен овошен мирис. Екстрактот од органско манго, богат со бета-кератин, ја остава вашата кожа неверојатно мека и осветлена. Чиа семето е супер корисно, богато со антиоксиданси и Б витамини, го обновува еластицитетот и го подобрува тонот на кожата. Органското кокосово масло е богато со протеини и витамини Е, А и К, ја хидрира и храни вашата кожа.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нежно масирајте на вашето тело со мала количина, и исплакнете со топла вода.


Поврзани производи

Најгоре