The Crave Nero - Eau de Parfum 100 ml.

626.5 МКД 895 МКД

Мириса слично на Creed "Aventus"

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Композиција за решителни и самоуверени мажи  кои го ценат луксузот и елеганцијата. Отварањето е полно со свежина – бергамот кој хармонизира со рибизла и ананас со јаболко кои ја засладуваат целината. Овошни ароми кои постепено доаѓаат до интензивни цветни споеви, помеѓу кои розата и јасминот доминираат. Тие се придружени со суптилни миризби на бреза и пачули. Мирисот е крунисан со спој на даб и мов, суптилна ванила, кремав мошус и мед од килибар, додавајќи сензуална експресија на композицијата.

Поврзани производи

Најгоре