RISE & SHINE / РЕГЕНЕРИРАЧКА КРЕМА ЗА ТУШИРАЊЕ ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ - 200 МЛ.

Ново

450 МКД

ХРАНЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • КОРА ОД ПОРТОКАЛ • ЕКСТРАКТ ОД РОЗА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT*, SODIUM COCO-SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN**, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERYL OLEATE, ROSA DAMASCENA EXTRACT*, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL*, SODIUM HYALURONATE, LACTIC ACID, TOCOPHEROL, BETA-SITOSTEROL, SQUALENE, PARFUM, CITRAL, GERANIOL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE

(* = состојка од органско земјоделство, ** = составено од органски состојки)

Поврзани производи

Најгоре