RISE & SHINE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА КОСА ОД ЦВЕТ ОД ПОРТОКАЛ - 180 МЛ.

480 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХРАНЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ШЕА ПУТЕР • КОРА ОД ПОРТОКАЛ
Coming soon

Сакате да бидете известени кога овој продукт ќе биде достапен?

Внеси ја својата е-пошта и ќе ти пратиме порака кога продуктот ќе биде на залиха


Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Регенерирачки, хидратантен регенератор за оштетена и сува коса, со свеж мирис на цвет од портокал. Регенерирачките и хранливи шеа путер и масло од јојоба, ќе и помогнат на вашата коса да ја врати својата природна јачина, мекост, и сјај, а воедно и ќе го олеснат нејзиното расчешлување.

 

11% состојки од органско потекло

54% состојки од органско потекло, без вода и минерали

99% состојки од природно потекло сертифицирано од Ecocert Greenlife согласно стандардот COSMOS ORGANIC

 

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете и масирајте на влажна коса 2-3 минути, и потоа исплакнете.

 

СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT*, CETYL ALCOHOL, C15-19 ALKANE, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN**, CETEARYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER*, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL*, ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT*, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL*, MAGNOLIA OFFICINALIS BARK EXTRACT, BETA-SITOSTEROL, SQUALENE, GLYCERYL STEARATE SE, TOCOPHEROL, GLYCERYL CAPRYLATE, PARFUM, GERANIOL, LIMONENE

(* = состојка од органско земјоделство, ** = составено од органски состојки)

Поврзани производи

Најгоре