PERFECT GLOW / СПРЕЈ ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ ФЛЕКИ И ПИГМЕНТАЦИЈА – 60 МЛ.

Ново

1.840 МКД

Цена со 18% ДДВ.

  5.0 (3)

Баркод: 3661467001930

Coming soon

Сакате да бидете известени кога овој продукт ќе биде достапен?

Внесете ја својата е-пошта и ќе Ви пратиме порака кога продуктот ќе биде достапен на залиха.


Бесплатна достава над 950 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

stojanovska.katerina@yahoo.com
01/09/2022
Дали производот е безбеден за бремени жени и доилки?

Bellina Bellina

Драга Катерина, да овој производ е безбеден за користење за бремени жени и доилки, како и сите останати производи на брендот Novexpert

Sanja
12/08/2022
Dva tri dena go koristam kako magnolia spodeli i malce e da kazam deka sum prezadovolnaaaaaa

Милена
12/08/2022
Најдобриот продукт кој за два дена ми ја препороди кожата.

Поврзани производи

Најгоре