ALOE & MILK / ОМЕКНУВАЧКИ САПУН ЗА РАЦЕ ОД АЛОЕ ВЕРА И МЛЕКО - 500 МЛ.

Ново

260 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4744183011632

ОМЕКНУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ОРГАНСКИ ЕКСТРАКТ ОД АЛОЕ ВЕРА • МЛЕЧНИ ПРОТЕИНИ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Омекнувачки сапун за раце

Овој омекнувачки сапун за раце е направен за да ги обнови и хидрира вашите раце. Органскиот екстракт од алое и млечните протеини ја негуваат кожата, правејќи ја по еластична и мека.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, HYDROLYZED MILK PROTEIN, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM. 

(*) Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре