APRICOT & MANGO / ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ЗА СУВА КОЖА ОД КАЈСИЈА И МАНГО - 150 МЛ.

Ново

345 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318140780

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ОРГАНСКО МАСЛО ОД КАЈСИЈА • ОРГАНСКО МАСЛО ОД МАНГО

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Тоник за лице за сува кожа

Тоникот за лице ја храни и навлажнува вашата кожа благодарение на уникатната лесна формула.


Дали знаевте?

Органските масла од кајсија и манго ја прават кожата помека, поеластична и кадифена секој ден.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, SACCHARIDE ISOMERATE, SODIUM HYALURONATE, MANGIFERA INDICA FRUIT EXTRACT*, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL*, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, GLYCERYL CAPRYLATE, POLYGLYCERYL-6 OLEATE, SODIUM SURFACTIN, SODIUM CITRATE, GLYCERIN, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL.

(*) Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре