APRICOT & MANGO / ИЗМАЗНУВАЧКА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА СУВА КОЖА ОД КАЈСИЈА И МАНГО - 75 МЛ.

Ново

395 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318140773

ХРАНЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ОРГАНСКО МАСЛО ОД КАЈСИЈА • ОРГАНСКО МАСЛО ОД МАНГО

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Крем за измазнување на лице за сува кожа

Кремот за лице ја храни и навлажнува. Производ во вашата дневна рутина за нега на кожата.


Дали знаевте?

Органските масла од кајсија и манго ја прават кожата помека, поеластична и кадифена секој ден.


СОСТОЈКИ (INCI): 

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре