AVOCADO & ALOE / СМИРУВАЧКИ ТОНИК ЗА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА ОД АВОКАДО И АЛОЕ ВЕРА - 150 МЛ.

320 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318141053

ХИДРАТАЦИЈА • ЗАШТИТА
ОРГАНСКО МАСЛО ОД АВОКАДО

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Смирувачки тоник за лице за сите типови кожа

Тоник за лице кој помага кожата да биде чиста и свежа долго време. Производ во вашата дневна рутина за нега на кожата


Дали знаевте?

Маслото од авокадо е богато со витамини А, Д и Е кои помагаат да ја навлажнете и заштитите вашата кожа!


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, GLYCERIN, PERSEA GRATISSIMA OIL*, SODIUM HYALURONATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, GLYCERYL CAPRYLATE, CITRIC ACID, POLYGLYCERYL-6 OLEATE, SODIUM SURFACTIN, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM.

(*) Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре