AVOCADO & ALOE / МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА ОД АВОКАДО И АЛОЕ ВЕРА - 150 МЛ.

Ново

295 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318140742

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ОРГАНСКО МАСЛО ОД АВОКАДО

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Прочистувачка мицеларна вода за сите типови кожа

Мицеларна вода која ја одржува кожата чиста и свежа долго време. Производ во вашата дневна рутина за нега на кожата.


Дали го знаевте тоа?

Маслото од авокадо е богато со витамини А, Д и Е кои помагаат да ја навлажнете и заштитите вашата кожа!


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, GLYCERIN, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, PERSEA GRATISSIMA OIL*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LACTIC ACID, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, POLYGLYCERYL-3 COCOATE, POLYGLYCERYL-6 RICINOLEATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM.

(*) – Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре