AVOCADO & ALOE / ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА ОД АВОКАДО И АЛОЕ ВЕРА - 200 МЛ.

Ново

295 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318140735

ЧИСТЕЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • ОРГАНСКО МАСЛО ОД АВОКАДО

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Нежен гел за чистење за сите типови кожа

Гел за чистење кој помага кожата да остане чиста и свежа долго време. Производ во вашата дневна рутина за нега на кожата.


Дали знаевте?

Маслото од авокадо е богато со витамини А, Д и Е кои помагаат да ја навлажнете и заштитите вашата кожа!


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, PERSEA GRATISSIMA OIL*, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM.

(*) – Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Поврзани производи

Најгоре