BLACKWOOD & MINT / ЛОСИОН ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ ЗА МАЖИ - 200 МЛ.

320 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318140988

СМИРУВАЊЕ • ОСВЕЖУВАЊЕ
НАНЕ • ЦРНА АКАЦИЈА
Coming soon

Сакате да бидете известени кога овој продукт ќе биде достапен?

Внесете ја својата е-пошта и ќе Ви пратиме порака кога продуктот ќе биде достапен на залиха.


Бесплатна достава над 950 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

  • Тип на производ - Балсам за после бричење
  • Дејство / Ефект - Смирување (Soothing/Calming) , Освежување (Refreshing)
  • Брендови - Organic Shop
  • Тип на кожа - Сите типови на кожа
  • Наменето за - Лице , Мажи

Овој лосион, направен специјално за само избричена кожа, совршено ќе ја смири и освежи.

Екстрактот од дабова кора и органскиот екстракт од нане ќе ви помогнат да ја осветлите вашата кожа, да ја направат поцврста и да остави чувство на ладење.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, ALCOHOL, ISOPROPYL ALCOHOL, GLYCERIN, PANTHENOL, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, NIGELLA SATIVA SEED OIL, QUERCUS ROBUR BARK EXTRACT*, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT*, MENTHYL LACTATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, LIMONENE, CITRAL, LINALOOL.

(*) – Состојки од органско земјоделство

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Поврзани производи

Најгоре