DAILY / КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ОД МАЛИНА И БОСИЛЕК - 50 МЛ.

Ново

250 МКД

Цена со 18% ДДВ.

  3.0 (1)

Баркод: 4603805753544


Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

  • Сертификати - Cruelty Free International , Ecocert COSMOS NATURAL

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 5% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review5%

Bad
30/04/2022
Kaj mene nemase dobar efekt kako hydrating cream jas ne bi ja rekomandiral

Поврзани производи

Најгоре