BEAUTY / ОРГАНСКИ ЧЕПКАЛКИ ЗА УШИ - x200

Ново

205 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Organyc чепкалките за уши се направени од 100% сертифициран памук одвнатре и однадвор, за да ви дадат супериорна цврстина и мекост. Тие се меки и нежни и ја почитуваат вашата сензитивна кожа.

Овие чепкалки за уши се екстремно меки, но цврсти, совршени за чистење на вашите уши, па дури и за отстранување шминка или лак за нокти. НЕ содржат избелувачки хлор, латекс, парабени, парфеми, ЅАР, пластика или вештачки материјали.

Секогаш можете да очекувате почит® од Organyc®, брендот кој го почитува вашето тело, кожа и нашата земја. Токму тоа го заслужувате.


Зошто ORGAN(Y)C­?

-    100% сертифициран органски памук
-    Меки, но цврсти, овие чепкалки за уши нема да се распаднат за време на употреба
-    Направени со 100% рециклиран картон, што ги прави овие чепкалки целосно биоразградливи
-    Совршени за сензитивна кожа бидејќи не содржат избелувачки хлор, латекс, парабени, парфеми, ЅАР, пластика или вештачки материјали


СОСТОЈКИ: 100% органски памучни влакна; 100% рециклиран картон

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 15% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review15

Поврзани производи

Најгоре