ANTI-TRANSPEACH / ПРЕБИОТСКИ ДЕО СТИК ОД ПРАСКА - 55 ГР.

Ново

810 МКД

Цена со 18% ДДВ.

( 5 од 2 оцени )

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 15% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review15

Biljana B
09/10/2021
wow...stikov dolgo trae...stvarno e dobar so site sostojki....najdobrite za chuvstvitelen del od teloto

Стефан
30/09/2021
најдобар

Поврзани производи

Најгоре