BODY DESSERTS / CHOCOLATE & MACADAMIA ПЕНА ЗА КАПЕЊЕ ОД ЧОКОЛАДО И МАКАДАМИА - 450 МЛ.

Ново

535 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
КАМИЛИЦА • СИБИРСКИ МОВ • ЕКСТРАКТ ОД БЕЛА ВРБА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Седнете, опуштете се и надополнете ги вашите сетила со слатката арома на пенливата купка од чоколадо и макадамиа. Ароматизирана со масло од макадамиа и органски екстракт од путер од какао, оваа неодолива пенлива купка ја омекнува кожата, помагајќи да се спречи сушење на кожата. Вашата кожа ќе остане вкусно миризлива и свиленкасто мазна.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Ставете 2-3 супени лажици од пената во водата за бањање.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, GLYCOL DISTEARATE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT*, SILK AMINO ACIDS, GOSSYPIUM HERBACEUM SEED EXTRACT, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER*, TOCOPHERYL ACETATE, MEL*,  PARFUM, BENZYL ALCOHOL, CARAMEL.
(* = состојка од органско земјоделство).

Поврзани производи

Најгоре