VLIFT / DEEP RECOVERY КОЛАГЕНСКА НОЌНА КРЕМА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА - 50 МЛ.

980 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4751009828695

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
СКВАЛАН • ЕКСТРАКТ ОД РУШВИЦА • ЕКСТРАКТ ОД ВАНИЛА
Coming soon

Сакате да бидете известени кога овој продукт ќе биде достапен?

Внеси ја својата е-пошта и ќе ти пратиме порака кога продуктот ќе биде на залиха


Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Шшш... оставете магијата да делува додека вие сонувате, со Deep Recovery Collagen ноќната крема! Оваа сочна и уникатна формула со екстракт од рушвица, ја збогатува вашата кожа во текот на ноќта, додека биополимерите од природно потекло, помагаат ефективно да се подобри хидратацијата и текстурата на кожата. Рушвицата е ѕвездата на шоуто овде, бидејќи ја третира вашата кожа со антиоксиданти и 21 подмладувачки и активирачки елементи. Уживајте ги резултатите на помазна, позатегната и посјајна кожа.

ТИП НА КОЖА: Сите типови на кожа.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на чиста кожа, пред спиење.


СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DECYL COCOATE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-3 METHYL, GLUCOSE DISTEARATE, CETEARYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SQUALANE, SODIUM PCA, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) FRUIT BUTTER, CELLULOSE, AROMA, STEARIC ACID, AMELANCHIER SPICATA (JUNEBERRY) FRUIT EXTRACT, PALMITIC ACID, CHITINBETA-GLUCAN, VANILLA PLANIFOLIA (VANILLA) BEAN EXTRACT, XANTHAN GUM, ASCORBYL PALMITATE (VITAMIN C), TOCOPHEROL, SODIUM PHYTATE, LACTIC ACID, SODIUM HYALURONATE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, LINALOOL.

Поврзани производи

Најгоре