OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ПЕНЛИВ ПРАВ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ – 35 ГР.

590 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ВИТАМИН Ц • ХИДРОЛАТ ОД ВОЛЧЈИ ТРН • БХА КИСЕЛИНИ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој уникатен прав, нежно пени кога ќе се помеша со вода, совршено за чистење на кожата и отстранување на нечистотиите. Органскиот хидролат од волчји трн поттикнува подобрување на целосната состојба на кожата, зголемувајќи ги еластицитетот и хидратацијата. Витаминот Ц го подобрува самостојниот природен, одбранбен механизам на кожата, забрзувајќи го обновувачкиот процес. БХА киселините ја подобруваат текстурата на кожата, забрзувајќи ја обновата на кожата и длабински чистејќи ги порите.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина прав на влажна дланка и тријте додека не се формира пена. Масирајте на лицето па потоа исплакнете со млака вода.

Поврзани производи

Најгоре