OBLEPIKHA C-BERRICA / ВИТАМИН Ц ЛЕСЕН КРЕМ-ФЛУИД – 50 МЛ.

520 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ТОНИРАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
ВИТАМИН Ц • НИАЦИНАМИД • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Органското масло од волчји трн ја хидрира кожата и поттикнува создавање на колаген, структурален протеин кој е есенцијален за млада кожа. Сибирските бобинки се најбогатиот извор на Ц витамин. Оваа хидратантна крема и дава енергија на вашата кожа, за целиот ден! Ја заштитува кожата од надворешни влијанија, овозможувајќи и свежина и мекост. Витаминот В5 природно хидрира, омекнува, смирува и поддржува добар изглед на кожата. Хиалуронската киселина помага да се задржи водата во кожата, задржувајќи ја хидрирана и цврста.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на чисто лице, избегнувајќи го пределот околу очите и устата. Погодна за секојдневна употреба.

Поврзани производи

Најгоре