WILDA SIBERICA / DELICATE ШАМПОН ЗА МИЛЕНИЦИ СО ОСЕТЛИВА КОЖА – 400 МЛ.

427 МКД 610 МКД

СМИРУВАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
КАМИЛИЦА • СИБИРСКИ МОВ • ЕКСТРАКТ ОД БЕЛА ВРБА

Достапно само во продавниците на ДМ Дрогерие Маркт

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

За миленичиња со многу нежна кожа. Безбедно за млади миленици.Кората и коренот од бела врба се омилената храна на зајците во текот на гладниот период од зимата.  Белата врба е богата со салицин, кој ја смирува кожата.


Погоден за кучиња и мачки.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на влажно крзно, масирајте една минута, па потоа исплакнете со топла вода.

Поврзани производи

Најгоре