WILDA SIBERICA / SHED CONTROL РЕГЕНЕРАТОР ПРОТИВ ПРЕКУМЕРНО МИТАРЕЊЕ – 400 МЛ.

427 МКД 610 МКД

ПРОТИВ МИТАРЕЊЕ • ВОЛУМЕН
СМРЕКА • ДИВО НАНЕ • МАСЛО ОД КЕДАР

Достапно само во продавниците на ДМ Дрогерие Маркт

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

За животни кои се справуваат со прекумерно митарење! Во Сибир, волците сакаат да седат во грмушките од смрека. Нивните крзна и кожа се хранат од маслата, ретинолите и аминокиселините кои испаруваат и го забрзуваат обновувачкиот и регенерирачкиот процес. Милениците кои живеат во градовите немаат можност да имаат таков “луксуз”. Овој регенератор со екстракт од смрека ќе го направи крзното на вашето милениче убаво и густо.


Погоден за кучиња и мачки.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на влажно крзно, оставете го да делува 2-3 минути, па потоа исплакнете со топла вода.

Поврзани производи

Најгоре