HYDRATION AND FRESHNESS / ХИДРАТАНТЕН ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 260 МЛ.

175 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЈДУЧКА ТРЕВА • БЕЛА КОМУНИГА • ЗДРАВЕЦ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој освежувачки гел одлично ја хидрира кожата, оставајќи ја мека и сјајна. Петте органски билки (ајдучка трева, бела комунига, црвена детелина, здравец и пченка) создаваат совршена комбинација од витамини и природни ароми. Ја хидрираат и тонираат кожата.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на дланките или на сунѓер и нежно масирајте го телото на влажна кожа. Исплакнете темелно со топла вода.

Поврзани производи

Најгоре