ANTIOXIDANT / АНТИОКСИДАНТЕН ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ – 260 МЛ.

175 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ПОЛАРНА БРЕЗА • БРУСНИЦА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Почувствувајте ги сибирските таига ароми со овој гел за туширање, кој ја омекнува кожата и има антиоксидантен ефект. Органскиот екстракт од поларна бреза ја остава кожата мека и мазна, а има и хидратантни својства. Екстрактот од брусница е богат со антиоксидантни својства, и го подобрува еластицитетот на кожата.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на дланките или на сунѓер и нежно масирајте го телото на влажна кожа. Исплакнете темелно со топла вода.

Поврзани производи

Најгоре