NOURISHMENT AND COLOUR PROTECTION / МАСКА ЗА ХРАНЕЊЕ И ЗАШТИТА НА ФАРБАНА КОСА – 200 МЛ.

195 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ВОЛЧЈИ ТРН • 3-6-7-9 ОМЕГА КИСЕЛИНИ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

За вашата коса да биде свиленкасто мека и мазна како од сон - користете ја оваа хранлива маска. Исто така совршено се грижи и за фарбана коса. Волчјиот трн ги содржи корисните Омега 3-6-9 масни киселини и ретката Омега 7 киселина. Интензивно ја храни и зајакнува косата, истовремено одржувајќи ја бојата.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна коса, масирајте нежно и оставете да делува 2-3 минути. Исплакнете темелно.

Поврзани производи

Најгоре