ANTI-HAIR LOSS / МАСКА ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА – 200 МЛ.

195 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ШУМСКИ ЧИЧОК • ЕКСТРАКТ ОД ХМЕЉ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Оваа маска за против опаѓање помага да се намали падот на косата, збогатувајќи ги корените и врвовите на косата со витамини. Шумскиот чичок поради високата концентрација на витамини В, А, Е и Ц и масни киселини, спречува опаѓање на косата, елиминирајќи ја кршливоста. Екстрактот од хмељ ги зајакнува корените и ја збогатува косата со витамини.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна коса, масирајте нежно и оставете да делува 2-3 минути. Исплакнете темелно.

Поврзани производи

Најгоре