DEEP CLEANSING AND CARE / РЕГЕНЕРАТОР ЗА ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ И НЕГА НА КОСА – 260 МЛ.

175 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
МАТОЧИНА • АНГЕЛИКА • АРНИКА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Чистењето на косата со овој регенератор ја остава косата мазна и цврста, благодарение на неговата уникатна комбинација на состојки. 7те органски Таига билки (баикалска челадница, уснеа, маточина, шисандра, ангелика, арника, рододендрон) кои содржат разновидни витамини, ја создаваат совршената комбинација за нега на коса, оставајќи ја зајакната.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете и масирајте на коренот на косата. Оставете го да делува 2-3 минути.

Поврзани производи

Најгоре