ANTI-HAIR LOSS / РЕГЕНЕРАТОР ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА – 260 МЛ.

175 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
ШУМСКИ ЧИЧОК • ДИВА КОПРИВА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Овој регенератор за против опаѓање, го намалува падот на косата и ја омекнува. Органскиот екстракт од шумски чичок поради високата концентрација на витамини В, А, Е и Ц и масни киселини, спречува опаѓање на косата, истовремено елиминирајќи ја кршливоста. Екстрактот од дива коприва ја зајакнува и омекнува косата, отплеткувајќи ја.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете и масирајте на коренот на косата. Оставете го да делува 2-3 минути.

Поврзани производи

Најгоре