VOLUME AND STRENGTHENING / ШАМПОН ЗА ВОЛУМЕН И ЗАЈАКНУВАЊЕ НА КОСА – 260 МЛ.

175 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ВОЛУМЕН • ЗАЈАКНУВАЊЕ
ВОЛЧЈИ ТРН • МАЛИНА • БОРОВНИЦА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Доколку сакате да имате коса со волумен, јачина и природен сјај - повелете!

Петте диви бобинки - (волчји трн, шумски малини, црна боровница, боровница и екстракт од смрека) содржат разновидни витамини кои создаваат совршена комбинација за нега на коса, оставајќи ја цврста и полна со волумен.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на косата и нежно масирајте. Оставете го да делува 2-3 минути, потоа исплакнете.

Поврзани производи

Најгоре