CALENDULA / ШАМПОН ЗА ДЕЦА ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА КОСА ОД НЕВЕН - 500 МЛ.

640 МКД 800 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 5765228838709

ЧИСТЕЊЕ • ОМЕКНУВАЊЕ
НЕВЕН • АЛОЕ ВЕРА • ЕКСТРАКТ ОД МАГНОЛИЈА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Поврзани производи

Најгоре