PURPLE LAVENDER / ШАМПОН ЗА СУВА КОСА ОД ЛАВАНДА - 500 МЛ.

Ново

800 МКД


Баркод: 5765228836286

СЈАЈНОСТ • ХИДРАТАЦИЈА
АЛОЕ ВЕРА • ЛАВАНДА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Поврзани производи

Најгоре