BROWN SUGAR / ШАМПОН ЗА СУВ СКАЛП ОД КАФЕАВ ШЕЌЕР - 500 МЛ.

560 МКД 800 МКД


Баркод: 5765228837429

СМИРУВАЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
КАФЕАВ ШЕЌЕР • АЛОЕ ВЕРА • МАСЛО ОД ЛАВАНДА • МАСЛО ОД ЕУКАЛИПТУС

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Поврзани производи

Најгоре