ROSE / ШАМПОН ЗА СУВА КОСА ОД РОЗА - 250 МЛ.

Ново

326 МКД 465 МКД


Баркод: 5765228837016

ХИДРАТАЦИЈА • ОМЕКНУВАЊЕ
АЛОЕ ВЕРА • РОЗА • МАСЛО ОД МУШКАТЛА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Поврзани производи

Најгоре