WHITENING / ПАСТА ЗА ЗАБИ ЗА БЕЛЕЕЊЕ - 75 МЛ.

283.5 МКД 405 МКД


Баркод: 4021457629213

БЕЛЕЕЊЕ • ЗАШТИТА
НАТРИУМ ФЛУОРИД • БАМБУС ЦЕЛУЛОЗА • МАСЛО ОД ПЕПЕРМИНТ

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Поврзани производи

Најгоре