DEEP CARE & REPAIR / 2 ВО 1 ШАМПОН И РЕГЕНЕРАТОР ЗА МНОГУ СУВА И ОШТЕТЕНА КОСА - 250 МЛ.

325.5 МКД 465 МКД


Баркод: 4021457619894

ХРАНЕЊЕ • РЕГЕНЕРАЦИЈА
МАСЛО ОД МАКАДАМИА • БАДЕМОВО МАСЛО • ЧИЧОК

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Поврзани производи

Најгоре