FIRMING / ДНЕВНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ - 50 МЛ.

962.5 МКД 1.375 МКД


Баркод: 4021457624911

ЗАТЕГНУВАЊЕ • СЈАЈНОСТ
МАСЛО ОД КАРАНЏА • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • МАСЛО ОД C. ABYSSINICA

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Поврзани производи

Најгоре