GENTLE CLEANSING / МЛЕКО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ ЗА СУВА И СЕНЗИТИВНА КОЖА - 125 МЛ.

448 МКД 640 МКД


Баркод: 4021457617050

ЧИСТЕЊЕ • ХИДРАТАЦИЈА
СЛЕЗ • БАДЕМ • ШЕА ПУТЕР
SOLD OUT

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Поврзани производи

Најгоре