PURIFYING / АНТИБАКТЕРИСКИ ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ - 500 МЛ.

195 МКД

ЧИСТЕЊЕ • ЗАШТИТА
ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ • МАСЛО ОД РУЗМАРИН • МАСЛО ОД ЕУКАЛИПТУС

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Во денешно време треба да се погрижиме рацете да ни се секогаш чисти. Сите разбираат колку е важно да сме заштитени и безбедни. Новите производи на Organic Shop ги исполнуваат овие барања. Прочистувачкиот сапун за раце е совршен чистач за кожа, кој помага да се чувствувате заштитено. Антибактериско дејство при механичко миење. Есенцијалното масло од еукалиптус е одличен сеприроден третман, има смирувачки и прочистувачки придобивки, и помага да се избориме со бактериите. Екстрактот од органско нане ефективно ја освежува и хидрира вашата кожа.

Поврзани производи

Најгоре