SKIN SUPER GOOD / GREEN MATCHA & CHIA ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО - 250 МЛ.

234.5 МКД 335 МКД

ОМЕКНУВАЊЕ • ТОНИРАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД ЗЕЛЕН ЧАЈ • ЧИА СЕМЕ • МАСЛО ОД СОЈА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Пробајте супер моќен, тонирачки, зелен микс во една тегла! Екстрактот од органски зелен мача чај е вистински витамински зајакнувач, содржи кафеин, ја измазнува кожата и ја прави поеластична. Чиа семето е неверојатно корисно, богато со антиоксиданти и Б витамини кои го обновуваат тенот на кожата и нејзиниот еластицитет. Маслото од органска соја богато со растителни протеини и аминокиселини, совршено ја храни и хидрира кожата. Екстрактот од органски акаи бобинки, благодарение на високата концентрација на Ц витамин, инстантно ја тонира кожата.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нежно масирајте го вашето тело со мала количина, и исплакнете со топла вода.

Поврзани производи

Најгоре