SKIN SUPER GOOD / PASSION FRUIT & BASIL ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 250 МЛ.

256 МКД 320 МКД

Цена со 18% ДДВ.

АНТИ-ОКСИДАЦИЈА • ТОНИРАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД МАРАКУЈА • МАСЛО ОД ЛИМЕТА • СЕМЕ ОД БОСИЛЕК

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Избегајте од брзото темпо на градскиот живот и нурнете во атмосферата на хавајското лето со новиот гел за туширање! Екстрактот од органскa маракуја е богат со антиоксиданти кои ја збогатуваат вашата кожа со витамини, за помеко чувство. Семе од босилек - уникатна компонента кој содржи минерали и антиоксиданти, витамини А, Б, К – кои ја тонираат вашата кожа, оставајќи ја сјајна. Есенцијалното масло од лимета содржи витамин Ц, кое ја прави вашата кожа мазна и тонирана.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна кожа со дланките или со помош на сунѓер и масирајте до појавување на пена. Потоа темелно исплакнете.

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 15% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review15

Поврзани производи

Најгоре