SKIN SUPER GOOD / GUARANA & BASIL ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 250 МЛ.

256 МКД 320 МКД

Цена со 18% ДДВ.

ОСВЕЖУВАЊЕ • ТОНИРАЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД ГУАРАНА • СЕМЕ ОД БОСИЛЕК • ЕКСТРАКТ ОД ЈАГОДА

Бесплатна достава над 800 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

Искусете ја комбинацијата на освежувачка гуарана, миризлив босилек и зрели јагоди која одзема здив, во новиот тонирачки гел за туширање. Екстрактот од органска гуарана е природен стимулант кој помага да ве одржи будни и полни со енергија во текот на целиот ден. Семе од босилек - уникатна компонента којa содржи минерали и антиоксиданти, витамини А, Б, К – кои ја тонираат вашата кожа, оставајќи ја сјајна. Екстрактот од органска јагода содржи голем број на витамини кои ја омекнуваат и хранат кожатa.


КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна кожа со дланките или со помош на сунѓер и масирајте до појавување на пена. Потоа темелно исплакнете.

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Искористете го кодот за 15% попуст при процесирање на вашата следна нарачка: Review15

Поврзани производи

Најгоре