SKIN SUPER GOOD / CUCUMBER & BASIL ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ - 250 МЛ.

320 МКД

Цена со 18% ДДВ.


Баркод: 4743318147703

ОСВЕЖУВАЊЕ • ЧИСТЕЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД КРАСТАВИЦА • ПЕПЕРМИНТ • СЕМЕ ОД БОСИЛЕК
Coming soon

Сакате да бидете известени кога овој продукт ќе биде достапен?

Внесете ја својата е-пошта и ќе Ви пратиме порака кога продуктот ќе биде достапен на залиха.


Бесплатна достава над 950 ден.

Комбинирајте ги паметно вашите нарачки!

Време на испорака: 1-2 работни дена

  • Тип на производ - Гел за туширање
  • Дејство / Ефект - Чистење , Освежување (Refreshing)
  • Сертификати - Vegan Society
  • Брендови - Planeta Organica
  • Тип на кожа - Сите типови на кожа
  • Наменето за - Тело

Уживајте во вашето туширање со овој одличен освежувачки гел. Екстрактот од органска краставица се грижи за вашата кожа и ја хидрира, оставајќи ја мека и свиленкаста. Семе од босилек – уникатна компонента кој содржи минерали и антиоксиданти, витамини А, Б, К – кои ја тонираат вашата кожа, оставајќи ја сјајна. Екстрактот од органско нане и дава освежувачко чувство на кожата. Есенцијалното масло од лаванда смирува и опушта, помагајќи ви да се ослободите од секојдневниот стрес.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на влажна кожа со дланките или со помош на сунѓер и масирајте до појавување на пена. Потоа темелно исплакнете.

Оставете коментар

Вашиот коментар беше успешно испратен и ќе се прикаже по одобрување

Ви благодариме за споделеното мислење и за вашата доверба!

Поврзани производи

Најгоре